Euro Ice Hockey Challenge o Puchar niepodległości Hala OLIVIA Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Euro Ice Hockey Challenge o Puchar niepodległości Opinie (2)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Hokejowe reprezentacje Japonii, Włoch i Węgier będą rywalami biało-czerwonych w turnieju EIHC o Puchar Niepodległości, który w dniach 08.11.2019r. - 10.11.2019r. odbędzie się Gdańsku.

Turniej w hali Olivia jest elementem przygotowań do przyszłorocznych MŚ Dywizji 1B w Katowicach. - Zawsze się gra o korzystny wynik. Oczywiście, imprezą najważniejszą są MŚ, ale postaramy się wygrać każdy mecz - powiedział selekcjoner rep. Polski Tomasz Valtonem.

Urodzony w Polsce fiński szkoleniowiec w poprzednim sezonie pracował z rep. Polski i zespołem Podhala Nowy Targ. Obecnie jest szkoleniowcem drugoligowego niemieckiego Ravensburg Towerstars. Zadecydowały względy rodzinne (międzynarodowa szkoła dla dzieci) i chęć podjęcia nowego wyzwania.

Podkreślił, że nie ma żadnych problemów z przyjazdami do Polski przez niemiecki klub. - Mam to zagwarantowane w umowie. Zgoda władz klubowych na pracę z polską reprezentacją była podstawą podpisania przeze mnie kontraktu w Niemczech - wspomniał.

Dla Valtonema turniej EIHC będzie... powrotem do Gdańska. Przed rokiem w gdańskim turnieju Fin zadebiutował w roli selekcjonera biało-czerwonych. Odmłodzony zespół wypadł dobrze w rywalizacji ze zdecydowanie wyżej notowanymi drużynami Austrii, Danii i Norwegii, jednak z racji awarii lodowiska dwa spotkania zawodów trzeba było przerwać. - Z Gdańska mam dobre wspomnienia. Mam nadzieję, że gospodarze wyciągnęli wnioski i teraz już nie będzie żadnych problemów z taflą - dodał Valtonen.

Finowi pomagają w kadrze rodacy Risto Dufva i odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy Tommi Satosaari, którzy na co dzień pracują w GKS Katowice.

Program turnieju EIHC o Puchar Niepodległości:

8 listopada (piątek):
15:00 Węgry - Włochy
18:00 POLSKA - Japonia

9 listopada (sobota):

15:00 POLSKA - Włochy
18:00 Węgry - Japonia

10 listopada (niedziela):
13.00 POLSKA - Węgry
17.00 Włochy - Japonia

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-80 zł
  • Bilet ulgowy
    12-15 zł
  • Przedsprzedaż
    27-75 zł
Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem eventim.pl
Ceny biletów zakupionych do 31. 10.2019r.

Bilet jednodniowy:
27 złotych normalny
12 złotych ulgowy

Karnet na cały turniej:
75 złotych

Ceny biletów zakupionych po 31.10.2019r. za pośrednictwem www.eventim.pl

Bilet jednodniowy:
30 złotych normalny
15 złotych ulgowy

Karnet na cały turniej:
80 złotych

Dzieci do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp wolny