Exodus Conf: Piotr Zioła Hala Ergo Arena Gdańsk sopot Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Exodus Conf: Piotr Zioła

Już 1-szego lutego na Eego Arenie posłuchasz niezwykle oryginalnej barwy głosu Piotra Zioły. Młody wokalista i kompozytor, którego debiutancki album "Revolving Door" został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku".

Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single "Podobny" i "W ciemno" pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: "Przyjmij brak" duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), "Kolor czerwieni" Wojtka Mazolewskiego czy "Bilet" Flirtini.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Artysta aktywnie koncertuje prezentując swój autorski materiał, zarówno na festiwalach (Spring Break Showcase Festival & Conference Festival, Open'er Festival, Olsztyn Green Festival, Męskie Granie), jak również podczas klubowych tras koncertowych.

Exodus Festival jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie Ergo Areny w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Gdzie:
Scena Arena | Wejście A1
ERGO ARENA

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    30 zł
Bilety Online: www.goingapp.pl