FAME MMA 12 Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

FAME MMA 12 Opinie (8)

20 listopada 2021, FAME 12 - największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce! Federacja FAME MMA przyzwyczaiła już fanów freak fighting'u do tego, że ich wydarzenia zapełniają każdą halę, bijąc jednocześnie europejskie rekordy sprzedaży licencji PPV.

Znany z występów w KSW - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, zmierzy się w walce wieczoru z charyzmatycznym i kontrowersyjnym Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. W co-main evencie reprezentant jednej z najbardziej rozpoznawalnych fit couple w Polsce - Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz zawalczy z byłym członkiem TeamX, idolem nastolatków - Kacprem Blonskym.

Main event: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
Co-main event: Mateusz "Fitlovers" Janusz vs Kacper Blonsky

Maksymilian "Wiewór" Wiewiórka vs Adrian "Polak" Polański
Mateusz "Muran" Murański vs Arkadiusz Tańcula
Marta "Martirenti" Rentel vs Zusje Krzysztof
"Radzik" Radzikowski vs Piotr "Bestia" Piechowiak
Maciej "Szewcu" Szewczyk vs Krystian "Krycha" Wilczak
Kornel "Koro" Regel vs Patryk "Ryba" Karaś
Anna "Anna IFBB Pro" Andrzejewska vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk

Finał turnieju Road To Armia: Adrian Wieliczko vs Jakub "Dragon" Kaczmarski


Z biletem VIP otrzymujecie:
- Dostęp do cateringu.
- Dostęp do strefy VIP, w której spotkacie swoich ulubionych influencerów, gwiazdy sportu, kina, YouTube'a, Instagrama i TikTok'a.
- Dostęp do After Party - wspólna zabawa z zawodnikami i zaproszonymi VIP-ami.

Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren konferencji dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów.