stat
Impreza już się odbyła

Festiwal Roślin w Trójmieście Opinie (8)

Wracamy! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Gdańska z wiosenną edycją!

w każdą sobotę (do 16.12), g. 9:00 - 14:00

Gdańsk, Piecki-Migowo na skwerze...
lut 1-4

czwartek - niedziela

Gdańsk Sopot,
Zapraszamy 25-26 marca do Polsat Plus Areny Gdańsk przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was duuuużo towaru.

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście... oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).

Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.Dlaczego warto do nas przyjść?
Rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników.
Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.

Ceny zaczynające się od 5zł.
Małe i duże rośliny oraz doniczki.
Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
Ogromny wybór.
Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.

Kiedy?
25 marca (sobota) - 8:00-20:00
26 marca (niedziela) - 10:00-18:00

Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.