stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera Opinie (14)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W weekend 17-19 maja, w klimatycznych przestrzeniach Twojej Stoczni odbędzie się premierowa edycja Fety. Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Wydarzenie od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością we Wrocławiu i teraz zawita do Gdańska, by podbić serca i podniebienia lokalnej społeczności.

maj 24-26

piątek - niedziela, g. 11:00

Gdańsk,
bilety 29 zł
maj 26

niedziela, g. 16:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
17-19 maja

piątek: 17-22
sobota: 12-22
niedziela 12-20


Miłośnicy wyśmienitych serów, unikatowych win i rzemieślniczego piwa będą mieli niepowtarzalną okazję, aby cieszyć się wyjątkowym festiwalem, który na długo zapisze się w pamięci uczestników. Gdańska Feta to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i unikalność smaków.
Festiwal zgromadzi wytwórców najlepszych, najwyższej jakości serów, win i piw, oferując uczestnikom możliwość bezpośredniego spotkania z producentami.

To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia tych wyjątkowych produktów i oczywiście, by ich skosztować. Oprócz możliwości zakupu ulubionych przysmaków, organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych degustacjach, sprawdzić się w konkursach i cieszyć się doskonałą atmosferą. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Zapraszamy wszystkich smakoszy i miłośników dobrego jedzenia i picia do wzięcia udziału w pierwszej edycji Gdańskiej Fety. To będzie weekend pełen niezapomnianych wrażeń kulinarnych!