Fetish Night Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wiesz, gdzie zrzucamy z siebie nie tylko problemy? Gdzie zrzucamy bariery, konwenanse, uprzedzenia, smutki, zmęczenie? Gdzie zrzucamy pozory i tańczymy czyści od wszystkiego, co na co dzień nas otacza? Bez hamulców, bez fleszy, aparatów (serio, no photo policy), zahamowań i granic. Bez zbędnej pruderii, bez świętoszkowania, oglądania się na konwenanse. Zapraszamy na Fetish Night.

Tylko muzyka, energia i niepewność, co znajdziesz za rogiem.
Na tą imprezę wejście znajdą tylko najwięksi fetyszyści. Metal, lateks, nagość, poszarpane koronki, ostry makijaż. Wilgotna skóra, dzikość w oku i woal piór wokół talii. Ostre kobiety, rozmiękczeni mężczyźni i cała plejada osobliwości. Jedna zasada, która mówi tak wiele - albo grubo, albo wcale. Już wiesz gdzie dasz upust swoim najśmielszym fantazjom? Bo my tak...

NO PHOTO POLICY (zaklejamy aparaty w telefonach, brak fotografa na imprezie)
Dla prawdziwych zwyrodnialców garderoba zostanie przemieniona w ciemny pokój.

MAIN ROOM
Leon / PL, Vacos, Fresh, MiT ( Haman & TomTo),

FONTANNA
Marboc, pertEx SIMA, dj Trixie

art: Sylwia Wu

---
Regulamin imprezy Fetish Night
Wejście do klubu w dniu wydarzenia równa się z akceptacją regulaminu imprezy.


EVENT "FETISH NIGHT", JEST WYDARZENIEM KULTURALNO-ARTYSTYCZNYM!

1.NO PHOTO POLICY! W dniu imprezy do klubu nie można wnosić aparatów fotograficznych/kamer . Na telefony zostają przyklejone nalepki uniemożliwiające robienie zdjęć. Zachęcamy do zostawienia telefonów w domu. Bardzo prosimy o wzajemne przestrzeganie zasady NO PHOTO. Każdy tego dnia chce czuć się w klubie swobodnie, bez obawy, że jego zdjęcie trafi do neta. Jeśli zobaczysz, że ktoś nie przestrzega tej reguły zgłoś to do ochrony. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z klubu takich osób.

2. DRESSCODE! Strój powinien pasować do tematu imprezy. Nie ma konkretnych wytycznych. Zostawiamy Wam w tym temacie wolną rękę. Tak można się rozebrać, można przywdziać seksowne stroje jak i lateksowe kostiumy. Chętnie zobaczymy jak prowadzacie się na smyczach i jak smagacie się pejczami. Akcenty fetyszowo-erotyczne są niezbędne w ten sposób chcemy uchronić się przed obecnością przypadkowych osób w ten wyjątkowy wieczór. W przypadku braku konkretnego stroju istnieje możliwość wejścia poprzez zdjęcie z siebie odpowiedniej ilości swojej garderoby. Tym razem nic Ci nie da bycie przyjacielem klubu nie zdejmujesz nie wchodzisz! Zastrzegamy sobie prawo nie wpuszczenia do lokalu bez podania konkretnej przyczyny.

3. NIE TO NIE! Wszystkim nam chodzi o dobrą zabawę przy odrobinie szaleństwa. Możemy szeptać na ucho innym uczestnikom wydarzenia swoje skryte fantazje, może niektóre się spełnią. Natomiast zabroniona jest natarczywość i działania wbrew woli innych uczestników imprezy! Słowo nie oznacza stop zabawy z daną osobą! Nie przestrzeganie tej zasady skutkuję natychmiastowym usunięciem z klubu.

4. CIEMNY POKÓJ zaadaptowany zostanie z garderoby (vipówki) na zapleczu. Dozwolone jest przejście przez zaplecze celem wejścia do pokoju. Natomiast surowo zabronione jest stanie na zapleczu! W pokoju będzie ciemno i miejmy nadzieję ciasno i duszno.

5. SFINKS to SFINKS! Przypominamy, że Sfinks to nie sex club. Impreza ma na celu dobrą zabawę z lekkim zabarwieniem Fetyszowym. Osoby, które nie będą mogły odnaleźć się w tych warunkach będą proszone o wyjście. Jak również osoby, które będą przesadzały i zbytnio wczują się w rolę również będą proszone o opuszczenie lokalu.

6. HAVE FUN!

Organizatorem imprezy jest Fetish Night.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Obowiązuje selekcja.
Wejście tylko dla osób przebranych.