Fetish Night Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wiesz, gdzie zrzucamy z siebie nie tylko problemy? Gdzie zrzucamy bariery, konwenanse, uprzedzenia, smutki, zmęczenie? Gdzie zrzucamy pozory i tańczymy czyści od wszystkiego, co na co dzień nas otacza?

Bez hamulców, bez fleszy, aparatów (serio, no photo policy), zahamowań i granic. Bez zbędnej pruderii, bez świętoszkowania, oglądania się na konwenanse. Tylko muzyka, energia i niepewność, co znajdziesz za rogiem.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Na tą imprezę wejście znajdą tylko najwięksi fetyszyści. Metal, lateks, nagość, poszarpane koronki, ostry makijaż. Wilgotna skóra, dzikość w oku i woal piór wokół talii. Ostre kobiety, rozmiękczeni mężczyźni i cała plejada osobliwości. Jedna zasada, która mówi tak wiele - albo grubo, albo wcale.
Już wiesz gdzie dasz upust swoim najśmielszym fantazjom? Bo my tak.

NO PHOTO POLICY (zaklejamy aparaty w telefonach, brak fotografa na imprezie)

MAIN ROOM
DUSS
Vacos
John Waiter
Early Robots

FONTANNA
Aksamit
Random Sequence
SIMA,

Art: Diesing'

Regulamin imprezy Fetish Night:
Wejście do klubu w dniu wydarzenia równa się z akceptacją regulaminu imprezy.

1. NO PHOTO POLICY! W dniu imprezy do klubu nie można wnosić aparatów fotograficznych/kamer . Na telefony zostają przyklejone nalepki uniemożliwiające robienie zdjęć. Zachęcamy do zostawienia telefonów w domu. Bardzo prosMimy o wzajemne przestrzeganie zasady NO PHOTO. Każdy tego dnia chce czuć się w klubie swobodnie, bez obawy, że jego zdjęcie trafi do neta. Jeśli zobaczysz, że ktoś nie przestrzega tej reguły zgłoś to do ochrony. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z klubu takich osób.

2. DRESSCODE! Strój powinien pasować do tematu imprezy. Nie ma konkretnych wytycznych. Zostawiamy Wam w tym temacie wolną rękę. Chętnie zobaczymy jak prowadzacie się na smyczach i jak smagacie się pejczami. Akcenty fetyszowo-erotyczne są niezbędne w ten sposób chcemy uchronić się przed obecnością przypadkowych osób w ten wyjątkowy wieczór. Zastrzegamy sobie prawo nie wpuszczenia do lokalu bez podania konkretnej przyczyny.

3. SFINKS to SFINKS! Przypominamy, że Sfinks to klub muzycnzy. Impreza ma na celu dobrą zabawę z lekkim zabarwieniem Fetyszowym. Osoby, które będą przesadzały i zbytnio wczują się w rolę będą poproszone o opuszczenie lokalu.

4. HAVE FUN!

EVENT "FETISH NIGHT" JEST WYDARZENIEM KULTURALNO-ARTYSTYCZNYM.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Wejście tylko dla osób przebranych
SELEKCJA