Filmowe Party Sylwestrowe Multikino Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Filmowe Party Sylwestrowe

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Multikino Gdańsk zaprasza wszystkich spragnionych dobrej zabawy na porządną porcję sylwestrowego szaleństwa! Nie wiemy, jaki będzie 2019 rok. Ale jesteśmy pewni, że Sylwester w Multikinie spełni wymagania każdego miłośnika kina. W repertuarze premiery i pokazy przedpremierowe produkcji, które rozbawią, wzruszą i przyprawią o dreszczyk emocji.

Sylwester w Multikinie to impreza, która co roku cieszy się ogromną popularnością. Ostatnią noc 2018 roku można spędzić z nami w gdańskim Multikinie od godziny 19:00.

Repertuar złożyliśmy ze starannie dobranych tytułów premierowych oraz przedpremierowych, które z pewnością przypadną do gustu każdemu kinomanowi. Do wyboru są dwa zestawy, a w każdym zestawie znajdują się trzy filmy!

Zestaw 1 przypadnie do gustu widzom, którzy czasem lubią pośmiać się przez łzy. Zaczynamy od komedii z Jennifer Lopez w roli głównej pod tytułem "Teraz albo nigdy". Piękna Jen tym razem występuje jako nadzwyczaj łebska kobieta, którą pechowo omijają wszystkie awanse. Potem pokażemy "Green Book", czyli świetną słodko-gorzką historię o niewiarygodnej przyjaźni w doborowej obsadzie (Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali). Projekcję zamknie polska komedia romantyczna "Pech to nie grzech".

Zestaw 2 to propozycja dla tych widzów, którzy nie boją się trudnych tematów. Tutaj zaczynamy od wspomnianego już "Green Book" - ten film jest za dobry, by go pominąć! Oprócz tego zaprezentujemy także dramat "Mój piękny syn", w którym Steve Carell gra ojca uzależnionego chłopaka. Wieczór zakończymy projekcją kontrowersyjnego filmu "Oni", czyli cynicznej opowieści o rozbuchanej świcie Silvio Berlusconiego. Uwaga, będzie ostro!

Oprócz oferty filmowej w cenie biletu na widzów czekać będą produkty barowe o wartości ponad 65 złotych oraz lampka wina musującego o północy (w cenie biletu kupony na następujące produkty: średni popcorn solony, średnie nachos oraz dwa dowolnie wybrane duże napoje gazowane: Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Fanta, Sprite wymienne na wodę butelkowaną 0,5l).

Cena biletu w Multikinie Gdańsk: 99 zł

Bilety na Sylwestra 2018 w Multikinie Już w sprzedaży! Bilety można zakupić w kasach biletowych kin oraz na stronie www.multikino.pl. Sprzedaż trwa do 31 grudnia 2018.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

ZESTAW 1

19:00 - start, otwarcie drzwi
19:25 - Teraz albo nigdy (108 min.)
21:13 - przerwa
21:35 - Green Book (130 min.)
23:45 - 00:20 - Przywitanie Nowego roku, wino musujące
00:20 - Pech to nie grzech (90 min.)
01:50 - zakończenie

ZESTAW 2

19:00 - start, otwarcie drzwi
19:20 - Green Book (130 min.)
21:30 - przerwa
21:50 - Mój piękny syn (112 min.)
23:42 - 00:20 - Przywitanie Nowego roku, wino musujące
00:20 - Oni (151 min.)
02:51 - zakończenie

Czytaj także