Czas pożegnać się z niezwykłą twórczością Ivana Marchuka jednego z najważniejszych współczesnych artystów ukraińskich, którego unikalny styl i mistrzowska technika zachwycają odbiorców na całym świecie. Zwieńczeniem wystawy Spojrzenie w nieskończoność, będzie wyjątkowy finisaż pełen artystycznych inspiracji i twórczych doświadczeń.
Plątanizm pastelamiPod okiem edukatorki Natalii Juszczenko uczestnicy warsztatów stworzą własną interpretację plątanizmu unikalnej techniki Ivana Marchuka. Korzystając z suchych pasteli na specjalnym papierze, będą mogli poczuć się jak prawdziwi artyści. Sztalugi i wszystkie niezbędne materiały będą czekać na Was!
Sznurkowe plątanieDruga z edukatorek, Katarzyna Piontecka, poprowadzi warsztaty rękodzielnicze, podczas których uczestnicy stworzą oryginalne, poplątane kompozycje z kolorowych sznurków i włóczek. Utrwalone żelazkiem, staną się wyjątkową pamiątką z wydarzenia lub unikalnym prezentem dla bliskiej osoby.
Cena: bilet wstępu do Muzeum Do zobaczenia na finisażu!