Fnag, Fosfor Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Fnag, Fosfor

Fnag powraca po trzynastu latach nieobecności, aby zagrać jedyny w swoim rodzaju koncert. Podczas piątkowego wieczoru wystąpi w towarzystwie dwóch trójmiejskich zespołów - Grin oraz Fosfor.

FNAG

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


W latach dziewięćdziesiątych w Gdyni funkcjonowaliśmy na scenie muzycznej. Obecnie wykonamy sztukę i zobaczymy co dalej.

https://www.facebook.com/druzynafnag/

FOSFOR

Zespół istnieje na polskiej scenie od wielu lat, a jego inicjatorami są Leszek Grzywacz i Maciej Blaszke. Zalążki grupy to połowa lat 90. i zespół Succubus, który po dojściu Dariusza Tylki przekształcił się we Freedom of Speech (FOS), by w pierwszych latach nowego millennium przyjąć nową formę i nową nazwę Fosfor. Przez te kilkanaście lat zagraliśmy dziesiątki koncertów w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej (TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter, Turbo, Armia, Dezerter). Zagraliśmy na kilku festiwalach, zawsze wzbudzając ogromne zainteresowanie. Jako jedni z pierwszych postawiliśmy na komputeryzację i samodzielnie nagraliśmy dwie płyty: w 2001 "No Motive", która zebrała bardzo dobre recenzje (Gitara i bas), a w 2008 EP "Defy", z której jeden utwór ("Ravage") znalazł się na płycie wydanej przez Polskie Radio Program Trzeci - MINIMAX PL 5 (wyboru z ponad 200 zespołów dokonał Piotr Kaczkowski). Po kilku latach ciszy postanowiliśmy wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś możemy pochwalić się nową płytą "Life in Flames", nagraną w studio Sounds Great Promotion w Gdyni. Jej realizatorem jest Jakub "Kikut" Mańkowski, a w nagraniach pomagał Jan Galbas. Teledysk do pierwszego utworu "Don't ask for more" zrealizowała młodzież pod okiem Yacha Paszkiewicza w trakcie warsztatów wideoklipu w Filharmonii Kaszubskiej (do obejrzenia w sieci).

Skład:
Dariusz Tylki - wokal
Mariusz Rzepka - gitara
Leszek Grzywacz - bas
Cezary Kejna - gitara
Maciej Blaszke - perkusja

https://www.facebook.com/fosfor/

WSTĘP WOLNY!