Forest Whispers + Mind Enforcer + Coffinwood Pub Torpeda Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Forest Whispers + Mind Enforcer + Coffinwood

Powstały w 2013 roku jako jednoosobowy projekt, z inicjatywy Herna. Zamysłem było tworzenie muzyki silnie inspirowanej black metalem, z początków lat dziewięćdziesiątych. Teksty były o siłach natury i kultywowaniu dogasającej już historii naszych rodzimych korzeni. Efektem tej pracy jest demo "Duchy Lasu", wydane w formie cyfrowej w marcu 2014 roku.

Przed jego wydaniem, zrodziła się już myśl o rejestracji pierwszego długogrającego albumu "Magiczny Las", który ukazał się w grudniu tego samego roku, na płycie CD - dzięki Taste Of Winter Productions.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


W 2015 roku do składu dołączył Annatar, odpowiedzialny za partię basu. Tak zaczyna powstawać materiał na płytę "Zamieć", której zalążki sięgają początków 2016 roku. Styczeń tego roku to również wydanie wersji demo "Duchy Lasu", na kasecie magnetofonowej - dzięki EastSide, a dwa miesiące później, album "Magiczny Las" ukazuje się na kasecie, wydanej przez Werewolf Promotion.
Druga połowa roku to intensywne prace w studiu nad "Zamiecią", która finalnie ukazuje się w wersji cyfrowej w czerwcu 2017 roku, a we wrześniu na płycie CD, ponownie dzięki Werewolf Promotion.

Do składu doszedł Blasfemus - odpowiedzialny za perkusję. W tym samym roku ruszyły prace nad nowym materiałem. W związku z zapotrzebowaniem na drugą gitarę, ostatecznie dołączył do Forest Whispers Dybuk, który objął gitarę prowadzącą. W tym składzie, zespół tworzy materiał na trzeci długogrający album, który będzie nosił tytuł "Arkany Zniewolenia."

Dyskografia:
Duchy Lasu (demo) - 2014
Magiczny Las (album) - 2014
Zamieć (album) - 2017

https://forestwhispers.bandcamp.com/

MIND ENFORCER
Oldskoolowe thrash metalowe granie z Gdyni !

Borys Smidoda - gitara lead/rytm
Artur Bystrzyński - wokal /gitara lead/rytm
Artur Parcelewski - perkusja
Marcin Łarzewski - gitara basowa/wokal

https://www.youtube.com/watch?v=nDB2fjR-ny4&fbclid=IwAR2vC2gfqU5UFVEy4P7IcS2dbh0Fh55jvanAM-sublPYZXBtnEoNuZhv18M

COFFINWOOD
Black/Death metalowy zespół z Warszawy
Varulv - vocals
Kumen - guitar
Beherit - bass
Trommeslager - drums

https://www.youtube.com/channel/UCFaNCdOb3b8_vD-A9WpERBw?fbclid=IwAR2_E-sQHVg_czNkY1ApwT91IGd8Ck28zXrh4uVzxJaDo07Hk-goH6u1wqM