stat

Fuck Off Festival - Łydka Grubasa, Lej Mi Pół, Transgresja

  • piątek, 8 listopada 2024, godz. 18:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    85
    Kup bilet

Zapraszamy na niezapomniane koncertowe przeżycia z trzema wyjątkowymi zespołami: Łydka Grubasa, Lej Mi Pół i Transgresja! Koncerty odbędą się w Katowicach, Szczecinie i Warszawie, a każdy z nich obiecuje być wyjątkowym doświadczeniem.

Łydka Grubasa - zespół, który stawia na bezpośredni kontakt z publicznością i rock'n'rollowe brzmienia. Ich występy to gwarancja energetycznej muzyki, szacunku i głębokiej więzi z fanami. Każdy koncert to okazja, aby stać się częścią tej niesamowitej atmosfery.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Lej Mi Pół - grupa znana z bezkompromisowych, pełnych absurdu tekstów i melodyjnych, wpadających w ucho kompozycji. Ich koncerty to spontaniczne, radosne wydarzenia, przypominające domówkę u dobrych znajomych. Zapomnij o dystansie między sceną a publicznością - tutaj będziesz czuć się jak wśród przyjaciół.

Transgresja - zespół, który przeniesie Cię w świat energetycznego, psychodelicznego rocka. Ich występy to prawdziwe spektakle wizualne, dzięki kontrastowej grze świateł i stylizacjom scenicznym. Fluorescencyjne farby i bujające melodie tworzą niepowtarzalny klimat, który na długo pozostaje w pamięci.

Nie przegap tych niezwykłych koncertów! To będzie prawdziwa uczta dla miłośników różnorodnych brzmień i niezapomnianych wrażeń muzycznych. Bądź częścią tej niesamowitej podróży przez świat muzyki rockowej. Do zobaczenia na koncertach w Katowicach i Warszawie!
lip 3-6

środa - sobota

bilety 495 - 1099 zł
Kup bilet
sie 9-10

piątek - sobota

bilety 249 zł
Kup bilet