stat
Impreza już się odbyła

FuckUp Nights Trójmiasto

Zapraszamy na trzecie spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto, które odbędzie się 13 maja (środa) w Klubie Atelier w Sopocie. Startujemy o 19:00.

paź 10

czwartek, g. 21:00

Trójmiasto, Bunkier, Parlament, Tkacka
bilety 30 - 100 zł
Kup bilet

w każdą sobotę (do 28.12), g. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W kwietniu br. spotkania FUN odbyły się w 112 miastach w 38 krajach. W Polsce FuckUp Nights odbywają się w Warszawie i w Trójmieście, a od maja również w Łodzi (7 maja) oraz w Poznaniu (14 maja).

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? "Fuckup" w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A "Nights", ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni.  Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są od marca br. przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski.
W dotychczasowych dwóch spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście gościliśmy 9 prelegentów oraz prawie 150 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj: https://video.fuckupnights.pl/

Gośćmi majowego spotkania FuckUp Nights będą:

KATARZYNA CIEŚLAK
Optymistka z urodzenia, brand managerka z wyboru, pasjonatka wszystkiego, co wiąże się z markami. Zawodowo zajmuje się budowaniem silnej pozycji marek w internecie wraz z www.polscyspecjalisci.pl. W wolnych chwilach współtworzy bloga www.brandingowy.pl, a także prowadzi z przyjaciółmi restaurację "bliżej" www.blizej.gdynia.pl.
Na spotkaniu opowie o tym, jak dla projektu zostawiła pracę, a następnie projekt zostawił ją.

KRZYSZTOF MOSZYK
Już jako dziecko lubił organizować zabawy innym, a teraz jest współorganizatorem konferencji dla branży ICT i start-upów ( m.in. 3camp, Future3, Venture Day). Manager z piętnastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi na rynku ICT.

Opowie o tym, jak nie należy postępować przy zarządzaniu zespołem, o naturze ludzkiej, nadziejach, dobrych chęciach i swoich nietrafionych decyzjach.

JAN WYRWIŃSKI
Od 2005 roku jest związany z branżą telekomunikacyjną. W latach 2009-2014 sprawował funkcje prezesa lub wiceprezesa firm telekomunikacyjnych FreecoNet SA oraz Aiton Caldwell SA. Obecnie realizuje własne projekty z zakresu wytwarzania oprogramowania, edukacji oraz wspierania rozwoju startup-ów.
Przedstawi historię o tym, jak mając dobre intencje, wyższą wrażliwość i mało doświadczenia można "skopać" wiele rzeczy z zakresu HR.

PAWEŁ BUCZYŃSKI
Socjolog, polityk społeczny. Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku - stowarzyszenia wspierającego instytucje i osoby zainteresowane wolontariatem. Doświadczenie zawodowe budował również jako przedsiębiorca, w branżach konsultingowej i gastronomicznej.

Z historii Pawła dowiemy się, że do prowadzenia pub-u nie wystarczą niesztampowa koncepcja, oryginalny rozkład imprez, superanckie miejsce oraz zdeterminowani wspólnicy...

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.
Wydarzenie jest bezpłatne. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się stronie: https://funtrojmiasto3.evenea.pl/

Serdecznie zapraszamy!