DJ Kiewicz (mixy) i Panek (trąbka)zapraszają wszystkich na fuzję dźwięków nu-funky, electro-jazzu, nu-disco i broken-beatu.DJ KiewiczByły perkusista wielu warszawskich i trójmiejskich zespołów grających acid-jazz, funky i reggae, który zaczął grać z płyt z początkiem 2002 roku.
Serwuje różnorodną muzykę, najczęściej z funkowym feelingiem (funky big bit, ragga breaks, break beat, nu-funk, funky house), ale jego spektrum muzyczne jest szerokie i nie ogranicza się do jednego nurtu muzycznego ani nie stroni od atmosferycznego loungowego grania broken beatu, nu-jazzu, reggae, ragga czy dubu.
Zwycięzca konkursu didżejskiego firmy Pioneer i „Gazety Wyborczej” w 2006 roku.
Założyciel i lider sound-systemów Electric Funk Team (grający funky, big
bit, break beat, ragga breaks) i Nu Latino Granda Banda (brazilectro, afro-cuba beat),
w których współpracuje z najlepszymi MC i muzykami sesyjnymi, tworząc dynamiczne i pełne znakomitej muzyki live acty.
Tomasz Pańków – Panek (trąbka)Chętnie współpracuje z didżejami. Świetnie się czuje sie w house, jak również odmianach łączonych z funky i electro. Gra z sound-systemem Nu Latino Granda Banda.
Członek trójmiejskiej grupy Łyczacza, która została bardzo ciepło przyjęta w Niemczech, gdzie zespół odbył już dwie trasy koncertowe, mające na celu promocję drugiej płyty
Informacje:
Lucyna Labudda,
tel.: 504-038-470CZY WIESZ, ŻE...?Zielony Dwór mieści się w najstarszym zachowanym w Sopocie budynku. Smacznie, a przede wszystkim zdrowo mogą tu zjeść zarówno dorośli jak i dzieci, dla których przewidziane jest specjalne menu. Dla najmłodszych gości odbywają się niedzielne cykliczne programy edukacyjno-rozrywkowe, które wprowadzają ich w świat szeroko rozumianej kultury i sztuki. Dorośli zaś mogą uczestniczyć w regularnych spotkaniach z muzyką (czwartki godz. 20.00), tangiem milonga (wtorki i niedziele godz. 18.00), a także z muzyką elektroniczną serwowaną przez znakomitych DJ-ów, przy której można tańczyć i doskonale się bawić (piątki i soboty godz. 21.00).
Zielony Dwór, zwany też Dworem Hiszpańskim, został zbudowany ok. 1570 roku. Z tamtego okresu pochodzi parter Dworu oraz oryginalnie zachowana piwnica na wino. Budynek został nadbudowany na początku XIX wieku i mieściła się w nim pierwsza w Sopocie stacja pocztowa. Do początku XVIII wieku stanowił własność znamienitych rodów gdańskich - patrycjuszy i burgrabiów królewskich. W tym czasie pełnił on funkcję letniej rezydencji, przeznaczonej na wypoczynek. Odbywały się tutaj spotkania towarzyskie, toczyło życie kulturalne.