Ga-Ga Zielone Żabki Paszcza Lwa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Ga-Ga Zielone Żabki

Ga-Ga Zielne Żabki na majowej, punkowej trasie ! Na koncertach usłyszycie sporo oldskulowych utworów - w związku z reedycją po 25 latach debiutanckiej płyty Ga-Ga zagra Rebelię! W 2018 roku minęło 30 lat od wygranej Zielonych Żabek w Jarocinie, z tej racji będzie sporo utworów z tamtego okresu. Nie zabraknie również nowości, ekipa pilnie pracuje nad nową płytą, a na koncercie w Gdańsku usłyszycie kilka najnowszych, jeszcze niepublikowanych utworów!

Javva + Good Night Chicken

sty 24

piątek, g. 20.00

Gdańsk,

X Punky Reggae Live

mar 6

piątek, g. 19:00 - 23:00

Gdynia,
ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od 2005 roku, razem z ze swoimi kolegami z Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

punk - koncerty w Trójmieście


Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne - widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak "Kultura" czy "Olewaj system" są skuteczne w każdych warunkach - to zawsze punkrokowa mieszanka wybuchowa!