Gala Biznes Boxing Polska Gdański Teatr Szekspirowski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gala Biznes Boxing Polska

Gala Biznes Boxing odbędzie się 2 czerwca w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Tego wieczoru zobaczymy 3 rundowe walki bokserskie tak zwanych białych kołnierzyków, którzy po 8 tygodniach ciężkich treningów bokserskich staną przeciwko sobie w ringu wspierając cel charytatywny.

Podczas uroczystej gali BBP zbieramy pieniądze dla Fundacji Brzostek Top Team. Na Gali obowiązuje strój wieczorowy (czyli ciemne garnitury i stroje eleganckie).

Na gali Biznes Boxing Polska będziemy zbierali pieniądze dla Fundacji Siepomaga która przekaże całą zbiórkę do: Stowarzyszenia Brzostek Top Team.

Link do zbiórkiFundacja Brzostek Top Team:
"Od 2011 roku działamy na salach treningowych, boiskach, salach gimnastycznych i szkołach wprowadzając uśmiech na twarzach małych podopiecznych! Pod naszą opieka jest ponad 200 małych wojownikow zagrożonych wykluczeniem, bądź wykluczonych społecznie ze względu na biedę, trudna sytuacja rodzinna, niepełnosprawność intelektualna lub fizyczna, ale także ich bliscy którzy wspierają proces leczenia i powrót do samodzielności. 11 lat działań to setki zajęć, spotkań, warsztatów i godziny rozmów. Odczarowujemy rzeczywistość pomagając tu i teraz. 11 lat to także wsparcie blisko 500 małych i większych podopiecznych, którym towarzyszymy od momentu wizyty u nas, aż po powrót do codziennej rzeczywistości i jeszcze więcej uśmiechów!"

Poza walkami odbędą się wspaniałe licytacje, z których pieniądze zostaną w pełni przekazane na konto Fundacji!Biznes Boxing Polska to największa organizacją Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce. Podczas każdego wydarzenia zbieramy pieniądze na cel charytatywny poprzez licytacje odbywające się na gali oraz zbiórki indywidualne zawodników. Jesteśmy dumni, że zebraliśmy ponad 1 500 000 zł na cele charytatywne, między innymi: motoambulans oraz karetkę, które mogą uratować nie jedno życie.

Gale Biznes Boxing Polska odbywają się w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    150 - 300 zł
  • Przedsprzedaż
    125 - 250 zł
Bilety:
Dla osób zainteresowanych stolikiem lub większą ilością biletów prosiłbym o kontakt.
Julian Szumowski
tel. 506 070 625