stat
Impreza już się odbyła

Gala Wiedeńska

Słynne walce i radosne polki wiedeński crème de la crème! Zdobycie biletów na noworoczne występy Filharmoników Wiedeńskich graniczy z cudem, ale dla tych którzy nie chcą czekać na łut szczęścia i postanowią posłuchać muzyki Straussa w Filharmonii Bałtyckiej, mamy znakomitą propozycję. Nadszedł czas, aby cudowne walce i radosne polki rozbrzmiewały przez cały rok, niezależnie od okazji! Wiosenna aura zachęca wręcz, żeby się odprężyć, rozsiąść wygodnie w fotelu i posłuchać znanych melodii.

muzyka poważna
Kup bilet
cze 28

piątek, g. 18:00

muzyka poważna
Kup bilet
lis 21

czwartek, g. 19:00

Program koncertu to wiedeński crème de la crème od znanych pierwszych dźwięków walca Nad pięknym modrym Dunajem, poprzez polkę Grzmoty i Błyskawice, rytmicznego Marsza Radetzky`ego, Kuplety Barinkaya z opery Baron Cygański, po słynny duet Usta milczą, dusza śpiewa. A wszystko to w kunsztownych interpretacjach Joanny Nawrot, Mirosława Niewiadomskiego i towarzyszących im znakomitych muzyków Orkiestry Amberto pod kierownictwem skrzypaczki Natalii Walewskiej.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W programie m.in.: walc Nad pięknym modrym Dunajem, walc Róże Południa, polka Grzmoty i Błyskawice, Pizzicato Polka, walc Odgłosy Wiosny, Marsz Radetzky`ego, Annen Polka, Wielka sława to żart, Usta milczą, dusza śpiewa.

Natalia Walewska - skrzypce /prowadzenie orkiestry
Joanna Nawrot - sopran
Mirosław Niewiadomski - tenor
Orkiestra Amberto
Krzysztof Dąbrowski - konferansjer

Rezerwacje: tel. 607 050 755
Organizator: www.facebook.com/wyjatkowekoncerty
Tutti Entertainment Anna Bona