Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2018 Gdyńskie Centrum Sportu Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2018 Opinie (2)

Po sensacyjnych wydarzeniach, które miały miejsce na gali KPW Arena X federacja Kombat Pro Wrestling zaprasza na kolejną edycję najważniejszej gali w kalendarzu polskiego wrestlingu - KPW Godzina Zero 2018!

Wstęp od godz. 19:00
Rozpoczęcie gali o godz. 20:00

Robert Star nie sprostał mistrzowi KPW Pięknemu Kawalerowi, ale samozwańczy król polskiego wrestlingu nie opuścił tej gali z pasem. Nowym mistrzem został Ron Corvus, węgierska ikona hardkoru, posiadacz kontraktu wygranego w walce 7 Wspaniałych, który umożliwił mu zorganizowanie walki o pas mistrzowski w dowolnym momencie. Nastał kres ery Pięknego Kawalera - tak zdają się myśleć wszyscy, poza samym zainteresowanym. Dodatkowo przegrany Robert Star musi dołączyć do Kawalerii. Jak to się rozwinie? Dowiemy się na gali!

11 sierpnia 2018, Gdynia. Najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa - rozrywka na najwyższym poziomie!

Karta gali będzie odsłaniana stopniowo:

Robert Star vs. Fynn Freyhart

Sawicki vs. David Oliwa - wrestler

Piękny Kawaler vs. Adam Bravo (Street fight)

GREG vs. Tristan Archer (KPW Oldtown Championship match)

Siedmiu Wspaniałych:
Boski Ostrowski vs. Rosetti - Wrestling vs. Peter Pannache vs. Moloch - Wrestler vs. Kamil Aleksander vs. Mateusz Kakareko vs. Gracjan Korpo

Bianca the wrestler vs. Sixt - Pro wrestler

Ron Corvus vs. Tom La Ruffa (KPW Championship match)


Zapowiada się niezapomniany wieczór dla każdego fana wrestlingu i nie tylko! Galę poprowadzi klasycznie Arkadiusz "Pan" Pawłowski.

Ze względu na prezentowane treści, widzowie poniżej 14 roku życia mogą wziąć udział w gali, w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
  • Przedsprzedaż
    35 zł
Bilety na stronie: www.kpw.kupbilecik.pl

Czytaj także