stat
Wydarzenie już się odbyło

Gdańsk Model United Nations

W tym roku konferencja Gdańsk Model United Nations odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. To wydarzenie skierowane jest do młodych ludzi, którzy chcą poznać problemy globalne i szukać rozwiązań.

Podczas GDNMUN uczestnicy odgrywają role dyplomatów, aby zrozumieć, jak działa Organizacja Narodów Zjednoczonych i jakie są wyzwania, przed którymi stoi świat. Konferencja ma na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i przywódczych oraz kształtowanie świadomości globalnej. To doskonała okazja, aby poznać nowe osoby, wymienić się doświadczeniami i poszerzyć swoje horyzonty. Debaty odbywają się w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy mogą poprawić swoją biegłość w tym języku.

GDNMUN 2023 to nie tylko konferencja, ale także wielka atrakcja. To doskonała okazja, aby poznać nowe osoby z całego świata, wymienić się doświadczeniami i poszerzyć swoją wiedzę. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości. Więcej informacji dotyczących konferencji można znaleźć na naszej stronie na Facebooku Gdańsk Model United Nations lub na Instagramie- @gdnmun. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!