Gdańsk Vintage Bazar Luks Sfera Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Gdańsk Vintage Bazar

Zapraszamy na Gdańsk Vintage Bazar do Luks Sfery wszystkich miłośników mody slow fashion! Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w wyjątkowym miejscu, w samym centrum Stoczni Gdańskiej. W miejscu, w którym czuć klimat dawnych lat, gdzie mieszkają zielone rośliny i stare meble z duszą, gdzie odbywają się sesje fotograficzne i spotkania, gdzie czeka cudowny widok z okna na zabytkowe stoczniowe żurawie.

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i decyzję władz państwowych i samorządowych o odwołaniu wszystkich imprez, także tych, które nie mają statusu imprezy masowej, zdecydowałyśmy się przełożyć nasze wydarzenie na 23 maja.

Tym razem LUKS SFERA stanie się centrum mody VINTAGE! Tu znajdziesz nie tylko wyjątkowe ubrania, szlachetne materiały, ciekawe fasony, których próżno szukać w sieciówkach. Tu spotkasz się ze stylistką-blogerką oraz zrobisz za darmo profesjonalne zdjęcia w retro stylizacjach w naszym mini foto studio.

Do udziału zapraszamy butiki vintage oraz prywatnych kolekcjonerów. Liczymy na tłuściutkie wieszaki z ubraniami z poprzednich epok, ciekawe dodatki i bibeloty!

Jeśli chcesz wyglądać niebanalnie i uzupełnić garderobę o oryginalne ciuchy, już dziś dołącz do wydarzenia!

Zgłoszenia oraz informacje dla wystawców pod adresem: vintagebazargdansk@gmail.com

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie trzech zdjęć rzeczy vintage ze swojej kolekcji.

Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.
Zastrzegamy sobie prawo do selekcji wystawców.