Gdańska Fala Filmowa: W deszczowy dzień w Nowym Jorku Park Nadmorski im. Ronalda Reagana Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Fala Filmowa: W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Druga edycja "Gdańskiej Fali Filmowej" to projekt, który ma przede wszystkim aktywizować lokalne społeczności oraz eksponować i przypominać o najciekawszych przestrzeniach Gdańska, w których można organizować seanse kina plenerowego. Kiedy doda się do tego ciekawe tytuły filmowe, otrzymujemy wartościowe wydarzenie znacząco wzbogacające mapę kulturalną Gdańska.

Pierwsza "Gdańska Fala Filmowa" okazała się wielkim frekwencyjnym sukcesem. Kolejna edycja imprezy ma kontynuować promocję dobrego kina w kolejnych ciekawych miejscach Gdańska i popularyzować wśród mieszkańców i turystów ideę spędzania wspólnie czasu na pokazach filmowych.

Przymorze Wielkie: Park Reagana, skrzyżowanie ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Czarny Dwór "W deszczowy dzień w Nowym Jorku".

Nowa komedia romantyczna Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsbym (Timothee Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu. Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody - pełne humoru i zwrotów akcji.