stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdański Charytatywny Spacer z Chartami - Chartoterapia Opinie (14)

Po raz kolejny zapraszamy na charytatywny spacer z chudymi i długimi piesełami!!!
Wiosenny Dzień Charta to charytatywny spacer z chartami, podczas którego chcemy zbierać pieniądze dla psów pod opieką różnych organizacji pomagających chartom. Przyjdź, jeśli charty są Ci bliskie, jeśli psy są Ci bliskie, jeśli zwierzęta są Ci bliskie.

cze 1

sobota, g. 4:18

Sopot Plaża, Traugutta
bilety 33 zł
cze 20

czwartek, g. 18:00

bilety 30 zł
Chartoterapia jest dla psów, dla ludzi, dla każdego!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą opiekunów chartów rasowych i nie tylko. Chcemy poznać się bliżej z innymi charciarzami w naszym mieście. Więc jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i pamiętaj o sprawdzeniu smyczy i obroży/szelek żeby psie emocje nie rozniosły ich na strzępy Być może będzie okazja do pobiegania luzem, ale generalnie prosimy o zadbanie o bezpieczeństwo psów, spacerowiczów i osób postronnych - zalecamy prowadzenie naszych podopiecznych na smyczy.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Gdzie i kiedy?
Zapraszamy w niedzielę 12 maja o 11:00 na plażę przy Starym Molo w Brzeźnie, wejście nr 41. Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze do wirtualnej skarbonki-zrzutki: wkrótce więcej szczegółów.

Jak długo i co się wydarzy?
Spacer potrwa pewnie około dwie godziny zachęcamy, żeby zostać z nami do końca! Uczestników spaceru obdarujemy upominkami w podziękowaniu za wpłaty na zrzutkę
Wkrótce więcej szczegółów w sekcji Dyskusja. Już teraz zapraszamy Was tam wrzucajcie posty ze zdjęciami swoich piesełów, z którymi chcecie pojawić się na Wiosennym Dniu Charta
Partnerem Chartoterapii jest Fundacja CEMEX Budujemy Przyszłość, która wspiera nas w organizacji wydarzenia.