stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdynia Book Club i 25. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron: W poszukiwaniu szczęścia

Ogłoszenia Kursy i szkolenia w Trójmieście

Kwartalnik Artystyczny Bliza, Tea-tralna, Smak Słowa i Centrum Ekspresja zapraszają na spotkanie, podczas którego poszukiwać będziemy odpowiedzi na szereg ważnych pytań: Dlaczego niektórzy ludzie są bardziej zadowoleni ze swojego życia? Co daje ludziom większe spełnienie - praca, rodzina czy może pieniądze? Gdzie są najszczęśliwsze miejsca na ziemi i czy w Polsce można być szczęśliwym? Inspiracją od rozmowy będzie książka autorstwa dwóch wybitnych naukowców Eda Dienera i jego syna Roberta Biswasa-Dienara pt. "Szczeście". Spotkanie odbędzie się w ramach gdyńskiej edycji Festiwalu PROGRESSteron.

lut 17

poniedziałek, g. 16:00

Pogórze,
bilety 80 zł
lut 19-21

środa - piątek, g. 12:45

bilety 650 zł
Gościem specjalnym spotkania będzie dr Marlena Kossakowska ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizująca się w psychologii klinicznej i psychologii pozytywnej. Rozmowę poprowadzi Anna Świtajską z wydawnictwa Smak Słowa. Inspiracją od rozmowy będzie książka autorstwa dwóch wybitnych naukowców Eda Dienera i jego syna Roberta Biswasa-Dienera pt. "Szczęście".

Książka "Szczęście" to niezwykle ciekawe kompendium wiedzy na temat dobrostanu psychicznego. Autorzy prezentują w niej różne aspekty szczęścia uwzględniając perspektywę międzykulturową i społeczną. Najbardziej aktualna i najlepiej napisana książka o szczęściu w języku polskim.

Spotkanie jest prowadzone w ramach Festiwalu PROGRESSteron oraz cyklu "Rozmowy o szczęściu" Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Organizatorzy: Smak Słowa, Centrum EKSPRESJA, Tea-tralna, Kwartalnik Artystyczny Bliza

Na miejscu, do nabycia najnowszy, 9 numer Blizy - Rytuały współczesne w specjalnej, promocyjnej cenie!

Najnowszy, 9 numer, jak zawsze pod redakcją Pawła Huelle, tematycznie poświęcony został rytuałom współczesnym, wszystkim tym powtarzalnym czynnościom, które w dużej mierze świadczą o tym, kim jesteśmy. Bo mimo zmian w sposobie życia w ostatnich dziesięcioleciach, nie zaginęła w nas ustanawiająca i porządkująca potrzeba rytualizacji.