stat
Impreza już się odbyła

Gdyńska Integracja Studencka - Edycja Halloween

Czy jesteście gotowi na jedną z najbardziej oczekiwanych imprez studenckich tego roku? Przed Wami niezapomniana noc, która zapewni dawkę rozrywki, halloweenowej magii i możliwość poznania nowych ludzi!

Czym możecie się spodziewać?
Niesamowita atmosfera halloweenowej magii: Przeniesiemy Was w świat mrocznych zakamarków i tajemniczych stworzeń. Przygotujcie się na niepowtarzalny klimat!Muzyka na parkiecie: Nasz DJ zadba o energetyczne brzmienia, które będą towarzyszyć Wam przez całą noc. Gotowi na taniec?Konkurs na najlepszy strój halloweenowy: To Wasza szansa na błyszczenie w wyjątkowych kostiumach. Przygotujcie się na nagrody i brawa publiczności! Zabawa i integracja: To nie tylko impreza, to okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania trwałych znajomości.

BILETY DO NABYCIA ZA POŚREDNICTWEM KUPBILECIK! KUP TERAZ BILET W NIŻSZEJ CENIE I ZAPEWNIJ SOBIE UDZIAŁ W NAJSTRASZNIEJSZEJ INTEGRACJI STUDENCKIEJ w TRÓJMIEŚCIE! 

Nie przegapcie okazji, by być częścią jednej z najbardziej kultowych imprez w Gdyni! Przyjdźcie w swoich najkreatywniejszych kostiumach i przygotujcie się na przeżycie niesamowitej zabawy w duchu Halloween!

Zapraszamy Was do udziału i do dzielenia się tą niesamowitą nocą z przyjaciółmi. Do zobaczenia na Gdyńskiej Integracji Studenckiej - Edycja Halloween!

Przeczytaj także