stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

23 maja 2026 r. w Polsat Plus Arena Gdynia odbędzie się jubileuszowy XX Międzynarodowy Festiwal Gimnastyczno-Taneczny "Gim-Show 2026" o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni.

cze 13

sobota, g. 12:00

Rumia,
Wstęp wolny
sie 30-1.09

niedziela - wtorek, g. 8:00

Gdańsk
bilety 102 zł
Festiwal odbędzie się w trzech konkurencjach: akrobatycznej, gimnastycznej i tanecznej oraz w trzech kategoriach wiekowych: do 9 lat, 10-13 lat i 14-25 lat.

Do udziału zgłosiło się 75 formacji i mini formacji gimnastyczno-tanecznych oraz 48 duetów - w sumie 850 uczestników z 15 miast z Polski i Grecji.

Program "Gim-Show 2026":




  • 10:00 - oficjalne otwarcie festiwalu

  • 10:25 - kategoria wiekowa 14-24 lat

  • 13:00 - kategoria wiekowa 10-13 lat

  • 16:50 - kategoria do 9 lat

  • 18:30 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


Zapraszamy na największe święto amatorskiej gimnastyki i tańca w Polsce! Czeka na Państwa wielobarwne widowisko i niezapomniane wrażenia!
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora