Girls Night Out Miasto Aniołów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy na wyjątkową imprezę poprzedzającą Dzień Kobiet! Z tej też okazji przygotowaliśmy upominki dla naszych Pań.

1. 100 Pań, które pierwsze pojawią się w Klubie po 21:00 otrzymają od nas kwiatek.
2. Wszystkie Panie do 23:00 wchodzą na imprezę za darmo.
3. Wszystkie Panie, które przybędą do klubu miedzy 21:00, a 23:00, otrzymają gratisowego drinka.

To nie żarty, tu naprawdę należy się pospieszyć z rezerwacjami, bo ilość stolików i lóż ograniczona, a gratisy wydajemy tylko do 23:00. Z okazji tego Święta nasi artyści jak i cały zespół Miasta Aniołów składa wszystkim naszym Fankom najserdeczniejsze życzenia, życząc przede wszystkim, dobrej zabawy w naszym (Waszym) Klubie. Do tak wysokiej rangi imprezy nie mogliśmy nie zaprosić artystów z najwyższej półki. Razem z naszym Rezydentem MIKE G w live act-ach na perkusji zagra - SIZE.

Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie urban, rap, twerk, trap, future r'n'b mashup, funk, house, deep house oraz oczywiście największych i najbardziej popularnych imprezowych hitów. Dobra muzyka to domena Rezydenta Miasta Aniołów MIKE-ego G oraz naszego Gościa SIZE.

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768 58 31

Bartosz "SIZE" Norkowski - muzyk, perkusista, instrumentalista. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu i perkusji. Człowiek z wielkim poczuciem rytmu o niesamowitej wrażliwości muzycznej. Przygodę z muzyką klubową rozpoczął już w 2005 roku grając i mieszkając w Londynie. Obecnie gra i koncertuje jako muzyk sesyjny w składach jazz/pop/soul/funky oraz z dj-ami na eventach i imprezach klubowych w całej Polsce grając na elektronicznym zestawie perkusyjnym.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
WSTĘP: 15 zł* PANIE FREE do 23:00