stat
Impreza już się odbyła

Glenn Miller Orchestra | Best Of - Tour 2023

Muzyka ma niezwykłą moc przenoszenia nas w inne czasy i miejsca! Już w grudniu 2023 r., legendarna, światowa orkiestra BIG-bandowa The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA zagości ponownie w Polsce! Grupa zaprezentuje swoją nową trasą koncertową BEST OF.

 (1 opinia)

jazz
Kup bilet
mar 16

sobota, g. 18:00

jazz
Kup bilet
mar 14-17

czwartek - niedziela

Gdańsk,
To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie, które przeniesie widzów w czasy złotego okresu swingowej ery! GLENN MILLER ORCHESTRA to zespół, który przez lata zachwycił miliony słuchaczy na całym świecie. Powstał pod wodzą genialnego kompozytora i aranżera, Glenna Millera. Do dzisiaj orkiestra kontynuuje jego dziedzictwo, zachowując autentyczność i niesamowitą energię na scenie.

jazz - koncerty w Trójmieście


Nowa trasa BEST OF zabierze widzów w muzyczną podróż po największych przebojach Glenna Millera i jego orkiestry. To gwarancja niezapomnianych chwil przy tak znanych utworach jak: "Moonlight Serenade", "Ain't We Got Fun", "Somewhere over the Rainbow", "A String of Pearls", "Little Brown Jug", "At Last", "You Made Me Love You", "I've Got the World on a String", "Sing Sing Sing", "American Patrol", "In the Mood", "We'll Meet Again", "Chattanooga Choo Choo" czy "Pennsylvania 6-5000". To wyjątkowa okazja, aby na własne uszy usłyszeć te ikoniczne kompozycje w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr na świecie.