Golden Dust with Moet Unique Club Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Golden Dust with Moet

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa data, 26.08.2017 czyli ostatnia sobota wakacji. Wraz z patronem imprezy Moet Chandon pragniemy Was zaprosić na "Golden Dust with Moet Chandon".

Tej nocy z myślą o Was i dla Was zaprosiliśmy najlpszych z najlepszych artystów aby ta jakże wyjątkowa noc trwała jak najdłużej

Bartes & Morowy to jakże dwa różne style muzyczne ale za to jak pięknie się uzupełniają! Po wielu Waszych prośbach,monitach zaprosiliśmy najpiękniejszy żeński klubowy Vocal NUNO!

Wspierać ich będzie na saxofonie BARI, na drugim poziomie Kenny i jego piekne RnB,dance pop

Pamiętaj i przekaż znajomym Moet Chandon odmładza. Zbieraj siły rezerwuj czas nie może Ciebie zabraknąć!

NUNO (Ania Waszkiewicz)
Charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji, śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką Live Act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju, u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.

Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting "Złota Tarka", Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w "Śpiewaj i Walcz" oraz "Must be the Music". Przez kilka lat występowała też w rockowym zespole PLAN, z którym w 2012 r. wydała debiutancki album "Mrock'n'roll".

Gościnnie wystąpiła też na płytach tak znakomitych artystów, jak Wojtek Pilichowski, Fisz, Eldo, Modfunk, Sonar Soul, Star Of'77, Mechanix.

Piosenka w jej wykonaniu znalazła się również na ścieżce muzycznej filmu "Ego".

Przez lata uświetniała swoim głosem wielkie eventy: Marlboro F1, Hennesy, Mini Moris, Finlandia, Jack Daniels, Porshe, H&M, Międzynarodowy Festiwal Warsaw Challenge, Mistrzostwa Świata Night of the Jumps w skokach motocrossowych FMX.

Jest wokalistką dwóch zespołów: Just Friends oraz The Mooz.