Gordonki - zajęcia muzyczne dla dzieci BUDUMI Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Gordonki - zajęcia muzyczne dla dzieci

Gordonki to popularne na całym świecie zajęcia umuzykalniające prowadzone według teorii amerykańskiego pedagoga i jazzmana Edwina Gordona. Polegają na umuzykalnianiu dzieci od najmłodszych lat poprzez śpiewanie im melodii w różnych skalach i tonacjach, zabawy z rytmem i ruchem.

27 października - 29 grudnia 2021, g. 17:00

Podczas zajęć wykorzystywane są też kolorowe chusty, woreczki, piórka, małe instrumenty itp. Dzieci poprzez zabawę i kontakt z żywą muzyką wchodzą w świat dźwięków, rytmów i muzycznych wrażeń. Regularne uczestnictwo w zajęciach pozwala zaobserwować rozwój muzyczny i emocjonalny dziecka. Dzieci chętniej śpiewają, tańczą, nabierają śmiałości w wyrażaniu siebie oraz szybciej uczą się mowy. Gordonki to niezwykle rozwojowe zajęcia, a także świetna zabawa zarówno dla maluszków, jak i rodziców. Zajęcia prowadzone są przez Magdalenę Mrówczyńską-Rubaszewską - instruktorkę zajęć gordonowskich, wokalistkę i arteterapeutkę.

Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc:
- smsowe i telefoniczne: tel. 661 169 226
- mailowe: e-mail: flowart.kontakt@gmail.com

Wpłaty zajęcia należy dokonać przelewem przed zajęciami na podany numer konta, podając w tytule: imię i nazwisko dziecka, Gordonki w Budumi, termin. Flow Art 98-1140-2004-0000-3802-7561-2164

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
Karnet miesięczny (4 zajęcia) - 160 zł.

Czytaj także