Goût de France Restauracja Natura Jastrzębia góra Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Goût de France

Już po raz trzeci wydarzenie "Goût de France / Good France" zgromadzi nas w pierwszym dniu wiosny, a więc 21 marca 2017 roku, wokół szefów kuchni na pięciu kontynentach.

wrz 20-21

niedziela - poniedziałek, g. 19:30

Gdynia,
Razem obchodzić będziemy święto francuskiej gastronomii. W każdej restauracji, która weźmie udział w tym projekcie, specjalnie przygotowana kolacja będzie hołdem dla wyśmienitej francuskiej sztuki kulinarnej, dla jej odkrywczego charakteru i dla wartości, których jest przekazicielem: chodzi o idee dzielenia się, wspólnie przeżywanej przyjemności, uznania dla dobrej żywności. W Polsce w pierwszej edycji wydarzenia w 2015 roku wzięło udział 37 restauracji, w 2016 było ich już 93. Liczymy, że w 2017 roku będzie ich co najmniej setka.

Czy to w słynnych restauracjach, czy w dobrych knajpkach, szefowie kuchni z całego świata mogą włączyć się w to globalne święto radosnego posiłku.

W tej drugiej edycji "Goût de France / Good France" proponowane menu winny nawiązywać do przepisu zainspirowanego francuską sztuką kulinarną.

Restauracja Natura zaprasza na udział w tegorocznej edycji wydarzenia. Już od godziny 13:30, 21 marca zapraszamy na autorskie, pięciodaniowe menu oparte o dania z dwóch regionów Francji - Burgundii i Bordeaux.

Żabie udka, Grasica, Foie gras, Gęś, Sandacz.. to tylko wstęp do magii jaką zaserwujemy. Wisienką na torcie będzie wózek z francuskimi deserami i serami, w tym: petit fours, ciasta francuskie, desery, owoce, sery i konfitury. Sommelier poleci również specjalnie dobrane wina pochodzenia wspomnianych regionów.

Zarezerwuj już teraz - menu złożone z Amuse bouche, przystawki, dania głównego i deseru - 150 PLN!
Dodatkowo, w godzinach 13:30 - 14:30 do każdego menu lampka wina w cenie!

Rezerwacje: 58 738 96 45 / restauracjanatura@rosevia.pl