Gra Karciana Keyforge w Next LVL Next LVL Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Gra Karciana Keyforge w Next LVL Opinie (1)

gry

Zapraszamy w każdy wtorek na rozgrywki w Keyforge, które na stałe wpisały się w nasz harmonogram. Od godziny 17.00 będziemy uczyć gry, każdy nowy karciarz może wpaść z własną talią, zapytać o różne sytuacje na stole i zagrać testową rozgrywkę, albo nawet nauczyć się od 0 zasad na miejscu. Natomiast od 18.00 rozpoczynamy turniej.

cze 19-20

sobota - niedziela, g. 21:00

Gdynia,
cze 26

sobota, g. 09:00 - 12:00

Gdańsk, ul. Przywidzka 7
KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

Co to znaczy, że gra jest unikalna?
Każda talia nie podlega modyfikacjom i jest jedyna w swoim rodzaju, z puli kilkuset kart każdy gracz otrzymuje kilkadziesiąt kart, które składają się na jego wyjątkową talię. Nikt inny na świecie nie ma drugiej takie talii. Każda partia jest inna i wyjątkowa!

Turniej 15.09 odbędzie się w formacie Archon Solo. W Turniejach do wygrania maty, talie, gadżety Keyforge oraz vouchery na bar, ilość nagród zależy od liczby uczestników

Mamy talie dostępne również na miejscu, nie trzeba się zapisywać, można przyjść tak po prostu. Większość stałej ekipy wie, że gramy i po prostu wpada bez słowa.

Uwaga! Rozgrywamy teraz we współpracy z innymi miejscami Trójmiejską ligę, a to oznacza jeszcze więcej nagród i to nie tylko dla najlepszych
Zapraszamy!