Gra miejska: Mam Bzika! Muzeum Narodowe w Gdańsku / Oddział Sztuki Dawnej Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Fantastyczna gra miejska
PATRONAT

Gra miejska: Mam Bzika!

Gotowi do startu? Czas start! Zapewne słyszeliście kiedyś o Józefie Wybickim, pisarzu, który wymyślił słowa do polskiego hymnu. Ale czy wiecie, że właśnie trwa jego rok? Z tej okazji stworzyliśmy dla Was coś wyjątkowego grę miejską po Gdańsku, nie tylko dla dzieci!

w każdą niedzielę (od 07.05 do 28.05.2023), g. 9:00 - 16:00

Gdańsk,
Myślicie, że Józef Wybicki był tylko pochrząkującym od czasu do czasu poważnym pisarzem? Nic bardziej mylnego! To był prawdziwy człowiek orkiestra aktor, poliglota i Ćśś! Nie możemy tak od razu zdradzić Wam wszystkich sekretów! Przekonajcie się sami grając w Mam Bzika!

Zasady są bardzo proste, aby zagrać wystarczy pobrać mapę z specjalnymi zadaniami w kasie Muzeum Narodowego w Gdańsku (ul. Toruńska 1) od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00-17.30 w terminie do końca czerwca 2023 r. lub do wyczerpania materiałów.
UWAGA! NAKŁAD WYCZERPANY

Pozostaje nam życzyć wszystkim tym, którzy chcą poznać prawdziwego Józefa Wybickiego słonecznej pogody i dobrej zabawy!

Zanim wyruszycie do naszego Muzeum, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem gry, który w prosty i zabawny sposób przygotuje Was do gdańskiej przygody.
Kilka słów na temat gry:

1. Jesteśmy pewni, że nasza gra miejska spodoba się każdemu z Was, niezależnie od wieku, jednak najlepiej będą się bawić ci z Was, którzy mają około 8 lat.
2. Gra polega na wypełnianiu różnorodnych zadań, które czekają na Was na terenie Gdańska.
3. Pamiętajcie czym Was więcej, tym weselej! Nie wahajcie się i zabierzcie ze sobą całą rodzinę, wszystkich przyjaciół, psa, kota, świnkę morską
4. Rozpocznijcie grę od pierwszego punktu, przed budynkiem Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ulicy Toruńskiej 1. Zestaw do gry możecie spokojnie pobrać w kasie muzeum od wtorku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 17:30.
5. Na zestaw do gry składają się mapa, ołówek i zamknięta koperta. Co się w niej znajduje? Przeczytajcie następny punkt
6. W kopercie znajduje się niespodzianka nagroda za wykonanie wszystkich zadań! Chociaż teraz na pewno Was kusi, żeby ją otworzyć, gorąco prosimy, żeby powstrzymać się do końca gry. Gwarantujemy, że naprawdę warto!
7. Gra skończy się, kiedy dotrzecie do ostatniego jej punktu, po wykonaniu wszystkich wcześniejszych zadań.
8. Ale na co komu właściwie ta gra? Ano po to, żeby lepiej poznać Józefa Wybickiego. Myślicie, że znacie go już na wylot? Przekonajcie się!

Dość tego czytania, zapraszamy do zabawy!

Przeczytaj także