Gracjan Kalandyk Blues Club Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gracjan Kalandyk Opinie (2)

pop

Gracjan Kalandyk - aktualnie kończy prace nad debiutanckim albumem, który ukaże się na początku przyszłego roku nakładem Universal Music Polska.

Album nagrywany jest w warszawskim studiu NEXTPOP Songwriters' Label, a jego produkcją zajął się Robert Amirian, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Fismoll, Ewa Farna, Ania Szarmach, Kari, Kasia Kowalska, Anita Lipnicka, Kayah, Mietek Szcześniak czy Kuba Badach.

pop - koncerty w Trójmieście


Jego pierwszy singiel - "Chodź" - zapowiadający album w pierwszy tydzień został wyświetlony ponad 100 000 razy. "Mimo delikatnego, eterycznego wstępu do albumu jakim jest "Chodź" zapewniam, że album to istna bomba muzycznych kolorów, o czym będziecie mogli przekonać się na koncertach!" - mówi artysta.

Oprócz akustycznych, delikatnych utworów na koncercie nie zabraknie przesterowanych dźwięków!

Jest uczestnikiem i jednym z najbardziej zapamiętanych artystów IV edycji programu X Factor oraz finalistą V edycji programu The Voice of Poland, w którym zachwycił jurorów i widzów swoim magnetycznym głosem i muzyczną wrażliwością. Następnie zagrał wiele koncertów akustycznych w całej Polsce. Ma za sobą również kilka koncertów, na których wystąpił wspólnie z m. in. zespołem Dżem, Markiem Piekarczykiem i TSA, Margaret, Juan Carlos Cano, Justyną Steczkowską.

Bilety w cenie 15 zł (studenckie) i 20 zł (normalne) do nabycia w klubie.