Graj w zielone 2 tuBAZA Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Graj w zielone 2

27 sierpnia od godziny 12:00 do 18:00 odbędzie się druga edycja wydarzenia Graj w Zielone. Poza food truckami oraz muzyką w parku na Kolibkach będzie można m.in. poznać zdrowotne właściwości lokalnych ziół, uczestniczyć w wyprzedaży bagażnikowej, ćwiczyć jogę na trawie oraz przejść szkolenie z pierwszej pomocy.

Warsztaty i sport

Tegoroczne Graj w Zielone to szereg wciągających warsztatów. Podczas zajęć z tworzenia seed bombs (15:30-17:00) uczestnicy przygotują własną kwietną amunicję do zasadzenia na mieście. W trakcie spacerów z Dorotą Grądzką (o 13:30 i 15:00), poznają odpowiedź na pytanie czy łąka jest najlepszą z aptek. Dodatkową atrakcją będzie także wciągająca gra miejska w nadmorskiej scenerii. Parkowicze będą mogli również upleść wianki (12:00-13:30) oraz poznać zasady pierwszej pomocy. W programie są także zajęcia jogi na trawie (12:30, 16:00), pokaz i warsztaty freestyle frisbee oraz wypożyczalnia sprzętów sportowych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy.

Wyprzedaż bagażnikowa

Tradycyjnie już podczas Graj w Zielone odbędzie się wyprzedaż bagażnikowa, podczas której wystawcy mogą sprzedać lub wymienić przedmioty trzymane na co dzień na strychach, w szafach lub piwnicach. Nowego domu będą szukać m.in. zabawki, ubrania, bibeloty i meble. Rejestracja wystawców została zakończona. Obowiązuje płatność gotówką.

Food trucki i muzyka

W trakcie Graj w Zielone nie zabraknie dobrej muzyki i jedzenia. O pełne brzuchy zadbają m.in. food trucki Belmondo, Muka Bar czy Karma Guru Indian Food Truck. Natomiast za barem staną chłopaki z AleBrowaru. Co godzinę za dekami pojawią się nowi DJ'e w tym m.in. Rhythm Baboon oraz DIA.

Muzyczny line-up
12-13 KROKODYL
13-14 TUX
14-15 DIA
15-16 BASS JAN OTHER (LIVE)
16-17 'ILK
17-18 RHYTHM B