Grand Prix Wrzeszcz Dolny Wrzeszcz dolny Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grand Prix Wrzeszcz Dolny Opinie (1)

GP Wrzeszcz Dolny to półmetek tegorocznego cyklu, który tym razem zagości w dolnej części Wrzeszcza. Ostatni etap przed wakacjami odbędzie się po urokliwych uliczkach dolnego Wrzeszcza ulicami Wajdeloty, Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, placem Generała Wybickiego.

Centrum imprezy będzie miało miejsce na placu przed Galerią Metropolia. 10 biegów, stacje sportowe atrakcje dla dzieci i dorosłych przygotował Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk przy współpracy z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Dolny i partnerami cyklu.

Całość imprezy zaczynamy około godziny 11:30 stacjami lekkoatletycznymi, ale już od 9:30 funkcjonować będzie Biuro Zawodów. Pierwsze biegi dla dzieci rozpoczniemy o godz. 12:00, a Bieg Główny wystartuje o 13:15. Co ważne tym razem Bieg Młodzieżowej Rady pobiegnie wspólnie z Biegiem Głównym z tą różnicą, że zrobią oni tylko jedną pętlę 2,5 km. Wszystko zakończy konkurs z wieloma nagrodami koło godziny 14:00.


Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają pamiątkowy medal, który jest trzecim medalem z pięciu części. 5 medali z 5 etapów tworzyć będzie kostkę z pięknymi widokówkami Gdańska.

Podczas imprezy, każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił na stacjach lekkoatletycznych z nagrodami w Parku Kuźniczki.

Opłata wpisowa za jeden etap wynosi 10 zł (Pakiet Basic) oraz 30 zł w przypadku pakietu z koszulką. Mieszkańcy dzielnicy, w której odbywa się bieg pakiet Basic otrzymują za 0 zł. Opłata wpisowa w dni startu dla wszystkich, w biurze zawodów wyniesie odpowiednio: 20 zł oraz 40zł (Pakiet z koszulką).

W każdym pakiecie startowym Biegu Głównego znajdować się będzie pamiątkowy medal, numer startowy, chip na elektroniczny pomiar czasu, ubezpieczenie, butelka wody, produkt SONKO oraz kupon do konkursu. Dodatkowo, w zależności od pakietu koszulka Biegowego GP Dzielnic Gdańska.

Pakiet startowy w biegach młodzieżowych to pamiątkowy medal, numer startowy, ubezpieczenie, produkt SONKO, kupon do konkursu, butelka wody. We wszystkich biegach i kategoriach prowadzone będą klasyfikacje całego cyklu. Na koniec najlepsze osoby zostaną uhonorowane pucharami i nagrodami.

Czytaj także