Grand Prix w biegach górskich Gdynia Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grand Prix w biegach górskich Gdynia

Gdyńskie Grand Prix w biegach górskich składa się z czterech biegów, a pierwszy odbędzie się 19 marca. Uczestnicy biegu będą mieli do wyboru dwa dystanse, 5,5 km oraz 11 km, odpowiednio 200 m i 400 m przewyższenia.

wrz 10

sobota, g. 10:00

Gdańsk, Zbiornik Augustowska
Trasa zostanie poprowadzona w całości przez Trójmiejski Park Krajobrazowy w taki sposób, aby zdecydowanie nie było nudy. Sporo podbiegów i zbiegów, a niektóre są bardzo strome, porządnie potrafią zmęczyć uczestników, którzy mimo trudności z uśmiechem kończą zawody.

Jeszcze przed biegiem głównym, wystartują najmłodsi w Pucharze Pustka i Cisa. Dzieci będą rywalizować w 5 kategoriach, na dystansach od 500 do 1500 m.

Od wielu lat Grand Prix jest wspierane przez Radę Dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo oraz sponsorów, którzy sami często biorą udział w zawodach.

Zachęcamy każdego do wzięcia udziału przynajmniej w jednym biegu Grand Prix, aby zmierzyć się z trasą, przewyższeniem, zrobić kilka kilometrów, wrzucić trochę siły biegowej, porywalizować w miłej, przyjaznej atmosferze, spędzając przy tym trochę czasu w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Każdy uczestnik otrzymuje medal na mecie więc zawsze będzie porządna pamiątka.