Grażyna Łobaszewska z zespołem - koncert Radio Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Grażyna Łobaszewska z zespołem - koncert

W Studiu im. Janusza Hajduna Radia Gdańsk odbędzie się kolejny koncert dedykowany mieszkańcom Pomorza korzystającym z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Tym razem wystąpi dla Was Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) i Michał Szczeblewski (perkusja).

Artystka znana m.in. z takich utworów jak: Czas nas uczy pogody oraz Brzydcy. Trójmiejska wokalistka i kompozytorka ma w swoim repertuarze także piosenki Czesława Niemena, który przed laty osobiście pozwolił artystce swobodnie interpretować jego twórczość. Porównywana przez krytyków z Arethą Franklin i Billie Holiday wokalistka + odświeżone aranżacje największych przebojów Mistrza (m.in: "Dziwny jest ten świat", "Płonie stodoła", "Jednego serca", "Wspomnienie"), stanowią gwarancję niezapomnianych wrażeń oraz przeżyć na najwyższym artystycznym poziomie!

jazz - koncerty w Trójmieście


UWAGA!
W zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju urodzinowy koncert PKM w Radiu Gdańsk odbędzie w jednej z dwóch opcji:

1.Koncert bez udziału publiczności, transmitowany na żywo na antenie Radia Gdańsk + transmisja wideo online w Internecie (wówczas zmienimy je na "Wydarzenie online").

2.Koncert z udziałem publiczności, ale z wykorzystaniem maksymalnie 1/2 miejsc w studiu koncertowym i obowiązkowo nałożonymi przez wszystkich gości maseczkami (dołączonymi do każdego zaproszenia, które można będzie wygrać na antenie RG) + transmisja na żywo na antenie Radia Gdańsk.

Będzie to już trzeci specjalny koncert dla mieszkańców korzystających z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, zorganizowany przy współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego i PKM z Radiem Gdańsk. Podczas pierwszego - we wrześniu 2018 r. - z programem "Pociąg do piosenki" wystąpiła Krystyna Stańko z zespołem. W trakcie drugiego - we wrześniu 2019 r. - wystąpił znany trójmiejski saksofonista Przemek Dyakowski wraz z zespołem Take It Easy, z całkowicie nowym repertuarem złożonym z piosenek Jerzego Dudusia Matuszkiewicza.