stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grupa MoCarta | Ale Kino! czyli muzyka filmowa według Grupy MoCarta

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Grupa MoCarta w Oliwskim Ratuszu Kultury! Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

muzyka poważna
Kup bilet
sie 3

sobota, g. 19:00

Sopot,

kabaret
Kup bilet
gru 9

poniedziałek, g. 19:00

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ - zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. "Ale kino" to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina

pop - koncerty w Trójmieście


W programie "Ale kino" pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta - Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Kup bilety na "Ale kino" i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta! 

Zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    130 zł
  • Przedsprzedaż
    120 zł
Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl
Informacje o biletach: tel. 519 166 301