Grzegorz Hyży - Ceremonia otwarcia Forum Gdańsk Forum Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Grzegorz Hyży - Ceremonia otwarcia Forum Gdańsk Opinie (5)

pop

Stało się! Po 1156 dniach od rozpoczęcia budowy, 26 maja, otworzyliśmy dla Was Forum Gdańsk - nową przestrzeń w samym centrum Gdańska. W pierwszy weekend odwiedziło nas ok. 180 tys. gości! Pora na wspólne świętowanie!

Relacja z imprezy

Już 6 czerwca o 21.00 w Forum Gdańsk na specjalnym koncercie wystąpi dla Was Grzegorz Hyży - zdobywca Podwójnej Platynowej Płyty. Jego ostatni album "Momenty" zaliczył także nominację do Fryderyka 2018 w kategorii "Najlepsza płyta POP"! Single z debiutanckiego albumu Grzegorza Hyżego - "Z całych sił" z 2014 roku - . podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami - teledyski do nich na YouTube obejrzało przeszło 30 milionów widzów. "Momenty", wydane w 2017 roku otworzyły nowy etap w twórczości Hyżego - etap jeszcze większej świadomości własnego stylu i artystycznej ambicji sięgania po więcej. Utwór "O Pani" stał się najczęściej graną polską piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku.

pop - koncerty w Trójmieście


W środę, 6 czerwca, Grzegorz zaserwuje Wam porcję swojej artystycznej energii!

Po koncercie odbędzie się wyjątkowa ceremonia. Pewnie mieliście już okazję dostrzec dumnego lwa, który majestatycznie spogląda z naszej fasady. To dzieło jednego z największych rodzimych talentów rzeźbiarskich młodego pokolenia - Tomasza Górnickiego. Podczas wydarzenia odbędzie się symboliczne przekazanie go wraz z całym Forum - Wam mieszkańcom.

Uroczystość odbędzie się z udziałem przedstawicieli Miasta Gdańsk. A do tego - zaplanowaliśmy jeszcze kilka atrakcji, o których będziemy informować Was tutaj - na wydarzeniu! Do zobaczenia w Forum!

Czytaj także