stat
Impreza już się odbyła

Guest Shift | Winston Bar w Peronie 5

Serwus, czas, abym Ci się przedstawił. Nazywam się Winston. Moja historia jest długa, tak jak ulica, na której znajduje się mój bar. Tułałem się po świecie, aby ostatecznie spełnić swoje marzenie - osiąść gdzieś i otworzyć własny lokal. Wybór padł na Gdańsk. Włożyłem dużo pracy w to miejsce, mam więc nadzieję, że już wkrótce, na ulicy Długiej 70/71/1 spotkamy się w Winston Bar i staniemy się najlepszymi przyjaciółmi.

16 czerwca Winston Bar wpadnie na gościnne, przyjacielskie wystepy w Peronie 5 | Stacja Food Hall. Bądźcie przybić piatkę z Adamem i Damianem!

Adam - z gdańską gastronomią związany już od 13 lat. Pasjonat sztuki barmańskiej i starych tradycji barowych. Sam o sobie mówi "stary', bo wychowuje już kolejne pokolenie barmanów w trójmieście, a lata młodości upłynęły mu na szejkowaniu i stirowaniu. Obecnie współwłaściciel i szef baru w barze Winston. Fan nietypowych połączeń smakowych, czym ma nadzieję już niebawem Was zaskoczyć.

Damian - w barmaństwie odnalazł swoją pasję, którą przedłożył ponad pracę inżyniera. WIelbiciel prostych połączeń smakowych, które mają zaskakiwać swoją formą. Połączenie włoskiego temperamentu i polskiego suchego żartu. Na pewno Cię zaskoczy swoją wiedzą!

Zapiszcie te datę i bądźcie!