stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach... Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!

maj 28

środa, g. 17:30

Gdańsk Młode Miasto, Plac Solidarności 1
bilety 30-50 zł
ulgowy 20-40 zł

w każdą środę (do 30.06), g. 17:00, 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zainauguruje sezon łyżwiarski 2015/2016 na Lodowisku Miejskim wspólną zabawą podczas imprezy Halloween, która odbędzie się 31 października 2015 roku o godzinie 19:00. 

W programie tego wyjątkowo upiornego i mrocznego wieczoru między innymi pokaz specjalny zawodników klubu sportowego SKF Iceskater - aktualnych Mistrzów Polski w konkurencji łyżwiarstwa synchronicznego w pokazie grupowym, malowanie twarzy przez profesjonale wizażystki oraz konkursy z nagrodami, m.in. na najlepsze przebranie!

O oprawę muzyczną zadba wyjątkowo przerażający tego wieczoru, znany trójmiejski Dj Fala! Nie zabraknie również stylowych dekoracji i efektownej świetlnej aranżacji obiektu na czaszy lodowiska.

Na imprezie obowiązują stroje wieczorowe i typowe przebrania halloween'owe.

Przeczytaj także