Halloweenowe pokazy w Kinie Kameralnym Kino Kameralne Cafe Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Halloweenowe pokazy w Kinie Kameralnym

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Weekend Halloween 2021 w Kinie Kameralnym Cafe! 3 tytuły!

CENSOR
reżyseria: Prano Bailey-Bond
produkcja:Wielka Brytania
gatunek: horror
czas trwania: 1h 24 min

Mroczne lata 80. Brytyjski rynek wideo zalewany jest przez produkcje exploitation. W pudełkach przyozdobionych jaskrawymi rysunkami, kryją się wizje tortur i śmierci, które infekują umysły obywateli. Z VHS-ową deprawacją próbują walczyć cenzorzy, oglądający najstraszniejsze sceny, jakie kiedykolwiek zarejestrowała kamera. W ich szeregach znajduje się Enid Baines, osoba skrupulatna i rygorystyczna. Ale nawet ona z czasem popada w obłęd, stając się bohaterką opowieści grozy, wciągającej ją w świat na pograniczu jawy i snu.
Bilety: https://biletyna.pl/film/Censor/Gdansk

LUX AETERNA
reżyseria:Gaspar Noé
produkcja: Francja
gatunekramat / Thriller
czas trwania: 50 min

Po Climax, Wkraczając w pustkę oraz Love Gaspar Noé, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i zaskakujących reżyserów współczesnego kina, powraca z kolejnym kontrowersyjnym projektem. Na planie szalonego mockumentu spotkały się dwie wielkie gwiazdy francuskiego kina Charlotte Gainsbourg (Nimfomanka) i Béatricee Dalle (Noc na Ziemi), którym partnerują Abbey Lee (Neon Demon) oraz Karl Glusman (Love).

Uwaga! Film zawiera sceny ze światłem stroboskopowym 

Lux Aeterna to hipnotyczna, diabelska i pełna czarnego humoru opowieść o kulisach powstawania pewnego filmu reklamowego, którego realizacja wymknęła się spod kontroli. W scenografii przypominającej czeluści piekielne odziane w luksusowe stroje gwiazdy i modelki szykowane są na stos. Napięcie i chaos na planie nieoczekiwanie budzą uśpione żądze. Czy stosy naprawdę zapłoną?
Lux Aeterna to muzyka Chopina w wersji elektro, palenie czarownic na stosie, stroboskopowe światło, przedwczesny wytrysk czyli prawdziwe piekło.
Bilety:https://biletyna.pl/film/Lux-Aeterna/Gdansk

LAMB
reżyseria: Valdimar Jóhannsson
gatunek: Dramat / Sci-Fi
produkcja: Islandia / Polska / Szwecja
czas trwania: 1h 46 min

Debiut islandzkiego reżysera rozgrywa się na odizolowanej farmie, gdzie młode małżeństwo opiekuje się stadem owiec. Ich surowe, wypełnione pracą życie zmienia się gwałtownie, gdy pewnej nocy w zagrodzie przychodzi na świat niezwykła istota. María i Ingvar zabierają ją do domu, a ich decyzji o przejęciu opieki nad noworodkiem towarzyszy pełne gniewu i rozpaczy beczenie owczej matki. Rosnące napięcie potęguje pojawienie się w domu brata Ingvara: pogubionego muzyka, który ma zawsze puste kieszenie i przynosi ze sobą wyłącznie kłopoty.
Bilety: https://biletyna.pl/film/Lamb

HARMONOGRAM:
30.11 (sobota)
21:00 CENSOR
23:00 LUX AETERNA

31.11 (niedziela)
20:00 LAMB
22:15 LUX AETERNA

Przeczytaj także