Halowe Zawody w Skokach - Jump Off Hala Pomarańczowa Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halowe Zawody w Skokach - Jump Off

Wraz z rozpoczęciem sezonu halowego wystartował cykl zawodów w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom. W tym roku atrakcyjne nagrody czekają nie tylko na zawodników. W ramach promowania sportów jeździeckich oraz aktywnego spędzania czasu jesienią i zimą organizatorzy przygotowali szereg konkursów, także dla publiczności, która odwiedzi w najbliższym czasie Hipodrom. A warto, bo wygrać można między innymi rower miejski.

w każdy poniedziałek (do 26.12), g. 19:00

Gdańsk,
gru 10-11

sobota - niedziela, g. 08:00 - 20:00

JumpOFF Hipodrom to zawody halowe w skokach przez przeszkody. Jest to najpopularniejsza obecnie dyscyplina jeździecka w Polsce, uprawiana licznie przez profesjonalnych zawodników, posiadających uprawnienia Polskiego Związku Jeździeckiego oraz przez amatorów, którzy na co dzień jeżdżą rekreacyjnie. W skokach przez przeszkody para koń i jeździec ma za zadanie pokonać tor przeszkód bez "zrzutek" i w jak najkrótszym czasie. Jest to możliwe tylko dzięki perfekcyjnej współpracy człowieka i zwierzęcia i ich wzajemnemu zrozumieniu.

Skoki to bardzo widowiskowy sport, atrakcyjny dla widzów - organizatorzy serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi oraz wszystkich, którzy mają ochotę przyjemnie spędzić czas. JumpOff Hipodrom odbywają się na ogrzewanej, nowoczesnej Hali Pomarańczowej. Wstęp na zawody jest bezpłatny.W czasie zawodów publiczność może wziąć udział nawet w dwóch konkursach. Jeden z nich "Hipodromowa gra o dwa kółka' potrwa aż do marca, czyli do finału cyklu JumpOFF Hipodrom. Do wygrania jest rower miejski Le Grand Lille ufundowany przez firmę Kross.

Dla mniej cierpliwych organizatorzy przygotowali mini-konkursy. Podczas każdego weekendu zawodów rozgrywanych w ramach cyklu JumpOFF do końca tego roku wygrać można vouchery.

Szczegóły i regulaminy konkursów dostępne są na stronie www.hipodrom.sopot.pl

Kolejne eliminacje cyklu JumpOff Hipodrom odbędą się:
29-30 października 2016
12-13 listopada 2016
25-27 listopada 2016
10-11 grudnia 2016
7-8 stycznia 2017
28-29 stycznia 2017
18-19 lutego 2017
4-5 marca 2017
17-19 marca 2017 (FINAŁ)