Hardy & Wiśniewski - Opowiadacze Oliwski Ratusz Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hardy & Wiśniewski - Opowiadacze

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników bluesa. Już 11 lipca na naszej scenie ponownie wystąpi niezwykły duet Hardy & Wiśniewski.

w każdy wtorek (do 31.12), g. 20:00

Gdynia,
Tym razem muzycy podzielą się z Wami swoją historią, poglądami na muzykę, wspomnieniami z koncertów, początkami pracy. Każdy utwór będzie niósł za sobą krótką opowieść, ważną i pełną znaczenia. Będzie to muzyczna historia o dwóch chłopakach z innych miast, szkół, nawet czasów. Opowieść, która dopiero się zaczyna....

blues - koncerty w Trójmieście


Jan Hardy - wokalista, songwriter, bluesman. Artysta stale współpracujący z licznym gronem trójmiejskich muzyków i zespołów, aktywny uczestnik i organizator wielu jam sessions odbywających się w klubach muzycznych w Trójmieście. Charyzmatyczny, niepokorny wokalista o bardzo specyficznym i rozpoznawalnym głosie. Jako fotograf tworzy projekt "Osobowości Trójmiejskiej Sceny Muzycznej" mający na celu udokumentowanie, sfotografowanie charakterystycznych członków muzycznej społeczności obecnego pokolenia.

Jarosław Wiśniewski - gitarzysta, wokalista i kompozytor. Leader zespołu Cherries In Ski , gość wielu festiwali bluesowych i rockowych. W czerwcu 2018 roku ukazała się debiutancka płyta jego zespołu, a zamieszczony na niej autorski utwór "You Don't Know Me" gościł przez 20 tygodni na Liście Przebojów Pro Radio.