stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Harlem, afterpary Anty Dj Zurt DeLuxe

Formacja Harlem reprezentuje szeroko rozumiany nurt muzyki rockowej z silną domieszką bluesa, utrzymanych w konwencji kolorowej i pełnej niespodziewanych rozwiązań melodycznych muzyki gitarowej. To połączenie rockowej tradycji oraz współczesnej techniki nagraniowej. To muzyka bliska sercom miłośników ciężkich motocykli - zespół wielokrotnie występował na zlotach motocyklowych - warto chociażby wspomnieć o trasie z okazji 100 lecia Harley Davidsona, na której grały takie znane grupy jak DŻEM, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zespół powstał w 1993 roku w Olsztynie. W swoim dorobku ma 5 albumów: Lustra ('95), Bezsenne noce ('98), Amulet ('00), TEN Harlem ('04) i Niebo nade mną ('07), liczne programy radiowe i telewizyjne oraz setki koncertów na największych polskich scenach m.in. w Operze Leśnej w Sopocie, na Przystanku Woodstock w Żarach, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Olsztyńskich Nocach Bluesowych, Festiwalu Ryszarda Riedla w Tychach, na stadionach Gwardii, Legii i Chorzowskim.

Na płytach zespołu Harlem śpiewali tacy artyści jak: Krzysztof Cugowski, Maciej Balcar, Artur Gadowski, Piotr Cugowski i Dean Bowman, a w piosence "Podziel się" napisanej i nagranej dla Fundacji POLSAT gościnnie wystąpili: Kora Jackowska, Monika Kuszyńska, Krzysztof Kiljański i Piotr Cugowski.

Grupa wspólnie wykonywała utwory m. in. z: Edytą Geppert, Hevią, Tadeuszem Nalepą, zespołem Trebunie Tutki, Januszem Radkiem, Jerzym Styczyńskim, Piotrem Cugowskim, Maćkiem Balcarem i Arturem Gadowskim.

Harlem występował na jednej scenie m.in. z Deep Purple, Strangelove, Porcupine Tree, Smokie, Slade.

Harlem tworzą:

Kuba 'Qbek' Weigel - śpiew,

Marcin 'Cinek' Czyżewski - śpiew, gitara akustyczna
Krzysztof 'Dżawor' Jaworski - gitara elektryczna
Wojciech 'Puzon' Kuzyk - gitara basowa
Cezary 'Kaz' Kaźmierczak - instrumenty klawiszowe
Jarosław 'Jarcyś' Zdankiewicz - śpiew, perkusja

AFTERPARTY OK. 22:00 - ANTY DJ ZURT DE LUXE

Anty - Dj Zurt - jeden z twórców 3miejskiej sceny alternatywnej, założyciel i lider legendarnej grupy Marylin Monroe, pomysłodawca i producent wykonawczy płyty "Klubokawiarnia", rezydent klubu PAPRYKA. Stylistyczny barbarzyńca, łączy w swoich setach oldshoolowy funk z gigolo-elektro, disco z lat 80-tych z 2-stepem, funky-house z Andrzejem Zauchą, breakbeatem, nu-jazzem, i oryginalnym boogaloo z lat 70tych.

wstęp wolny/ selekcja