Harpagan 59 - Lipusz Lipusz Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Harpagan 59 - Lipusz Opinie (1)

Drodzy Uczestnicy Harpagana!
Niestety nasze nadzieje, że będziemy mogli spotkać się na tradycyjnym Harpaganie pod koniec czerwca zostały przekreślone.
Obecnie panująca sytuacja, perspektywy rozwoju pandemii, co wiąże się też z dbaniem o ochronę nas wszystkich, uczestników, organizatorów, a także mieszkańców gospodarzy edycji, powodują iż podejmujemy decyzję o odwołaniu wiosennej edycji Rajdu.
Harpagan to wieloletnia tradycja, spotkania, rozmowy, niezapomniane przeżycia, sukcesy w dążeniu do celu, jak i momenty, kiedy trzeba podjąć decyzję o zejściu z obranego wariantu czy też dalszej drogi. Dla nas to też swego rodzaju organizacyjny cel, z którego musimy tym razem zrezygnować.
Po rozmowach, analizach, różnych propozycjach w naszym gronie, ale też sygnałach od sympatyków Rajdu, doszliśmy do wniosku, że żaden wariant zastępczy nie wpisuje się w idee Rajdu, który proponujemy Wam w regulaminie imprezy. Jesteśmy pewni, że tak będzie najlepiej.
Już dziś zapraszamy Was na jesienną edycję Rajdu w dniach 16-18 października 2020 i oby tym razem nic nie pokrzyżowało nam planów.
W osobnym komunikacie podamy szczegóły procedury zwrotów opłat startowych oraz innych możliwości. Dopinamy szczegóły tej akcji - potrzebujemy na to jeszcze paru dni.