Helios dla Dzieci. Filmowy Poranek: Strażak Sam, cz.2 Helios Alfa Centrum Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Helios dla Dzieci. Filmowy Poranek: Strażak Sam, cz.2

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 2. W niedzielę 31 października o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek.

* Norman kontra pies pożarowy
* Katastrofa na polance
* Potworna mania
* Czarodziej Wally
* Książę w Pontypandy

Strażak Sam to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
* zabawy i konkursy z animatorem 10-15 min
* projekcja - zestaw bajek lub film 50-60 min

Specyfika seansu filmowego:
* dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
* pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali półmrok

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.


Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 14 listopada o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 8".