Hot This Up! - Funk Dee - na siedząco Miasto Aniołów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Hot This Up! - Funk Dee - na siedząco

Piątki, piąteczki, piątunie, to dni, w które naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów. Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje barowe, którymi bijemy wszystkich na głowę.

w każdy piątek (do 31.07), g. 22:00

Gdańsk,
Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowy before z afterem w Mieście Aniołów. Szukasz miejscówki z atmosferą na piątkowy wieczór? Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę Hot This Up.

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90 - tych i pierwszej dekady XXI wieku. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą nasz Rezydent - Funk Dee, który postara się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. 

Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas! Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje. 
W tym sezonie, dodatkowi Dj-e, live act-y, video klipy i wiele innych niespodzianek.

MEGA PROMOCJE do 23:00! -20% na wszystkie alkohole na barze!

Do nas możecie przyjść wcześniej, zjeść smaczną kolację i wzmocnić się przed nocnymi imprezami, Restauracja otwarta do 22.30.

Funk Dee - czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich Djów. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami dj-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, a dominują głownie house, disco house, mash up oraz r&b. Ponadto fanki jest założycielem oraz współtwórcą ekipy Party with Video, dzięki czemu jego imprezy to nie tylko dźwięk, ale również umiejętne miksowanie ze sobą teledysków. Aktualnie Funk Dee jest rezydentem najbardziej popularnego gdańskiego klubu Miasto Aniołów, jednakże możecie go również spotkać w wielu klubach na terenie całego kraju.

Informacja o biletach

Wstęp wolny do 23:00, po 23:00 wstęp 10 zł
Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768 58 31