Hunter Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hunter Opinie (6)

Pod koniec lutego w Klubie Ucho zagra Hunter. Zespół, powołany do życia w 1985 roku w Szczytnie, od lat z powodzeniem nagrywa kolejne albumy i koncertuje. W ramach najbliższej trasy ponownie odwiedzi Gdynię.

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym "izmom". Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


W ciągu 33 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy "Królestwo" i "Imperium" zyskały statusy Złotych Płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Zespół dziś tworzą:
Drak - gitara/wokal
Pit - gitara
Saimon - bas
Jelonek - skrzypce
Daray - perkusja
Letki - instrumenty perkusyjne

https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu
http://www.huntersoulmetal.pl
https://www.youtube.com/user/huntersoulmetal
https://www.instagram.com/hunterbandpoland/

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Interticket oraz CultureBox Gdynia