stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

I Oficjalny Turniej Puzzlowy Trefla Opinie (1)

W sobotę 25 maja 2024r. w siedzibie Trefl SA w Gdyni odbędzie się I Oficjalny Turniej Puzzlowy Trefla, w którym blisko 60 uczestników zmierzy się w układaniu puzzli na czas. Trefl, dziś jeden z czołowych producentów puzzli na świecie, od początku działalności (1985r.) produkuje puzzle we własnej fabryce w Gdyni, dlatego właśnie ta lokalizacja została wybrana na pierwszy turniej.

13 - 21 lipca 2024

Gdynia
bilety 11 - 16 zł
Kup bilet
lip 27-28

sobota - niedziela, g. 10:00

Sopot,
Wstęp wolny
Miłośnicy puzzli zmierzą się w dwóch kategoriach: w konkursie indywidualnym, w którym do ułożenia będzie 500 elementów oraz w konkursie drużynowym (układanie w parach), gdzie uczestnicy będą musieli się zmierzyć z układaniem 1000 elementów na czas. Rocznie z naszej fabryki wyjeżdżają miliony opakowań puzzli, które trafiają na półki sklepowe na całym świecie. Chociaż produkujemy też gry planszowe i jesteśmy dystrybutorem dużych marek zabawkowych, konsumenci kojarzą nas przede wszystkim z puzzlami z czego jesteśmy bardzo dumni.

Niedawno na portalu Trojmiasto.pl ukazał się wywiad z p. Joanną Woźniakiewicz, gdyńską miłośniczką puzzli, która wspomniała o tym, że jej marzeniem byłyby cykliczne turnieje puzzlowe organizowane w Trójmieście. Jako największy producent puzzli, na dodatek z siedzibą w Gdyni, nie mogliśmy pozostać obojętni na taki apel. Natychmiast skontaktowaliśmy się z p. Joanną i tak narodziła się idea zorganizowania Oficjalnego Turnieju Puzzlowego Trefla - mówi Justyna Gdowska, członek zarządu ds. marketingu Trefl SA

ZAPISZ SIĘTego typu turnieje cieszą się dużą popularnością na całym świecie i choć tradycja układania puzzli sięga aż XVIII wieku, kiedy to w 1760 roku angielski kartograf, John Spilsbury, stworzył pierwsze puzzle w historii, a świat idzie w kierunku cyfryzacji, pasja do układania puzzli wcale nie maleje, a wręcz rośnie.

Układanie puzzli to doskonały trening koncentracji, uważności, redukuje stres i co dla nas najważniejsze, bo wpisuje się w naszą misję, pozwala wspólnie spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi, czy jak w przypadku turnieju, z ludźmi, których łączy wspólna pasja. Chcemy krzewić tę pasję nie tylko lokalnie, dlatego gorąco zachęcamy innych miłośników puzzli, którzy chcieliby zorganizować taki turniej u siebie w mieście, do kontaktu z nami - podkreśla Justyna Gdowska

Oficjalny Turniej Puzzlowy Trefla
Kiedy: sobota, 25 maja 2024 roku
Godziny: 10.00 (500 el.) oraz 12.30 (1000 el.)
Gdzie: Siedziba Trefl, ul. Kontenerowa 25, Gdynia, Budynek CBR (II p.)
Wstęp wyłącznie dla uczestników Turnieju oraz przedstawicieli mediów.

Informacja o biletach

rejestracja